שיתופי פעולה

קרן בריאה

אנחנו בשיתוף פעולה עם קרן בריאה המתעסקת עם בריאות נשים ורפואה מגדרית. אנחנו רואות בקרן בריאה שותפה מרכזית לדרך שלנו למען שינוי אמיתי ומשתעיתי במערכת הבריאות. אנחנו עובדות יחד על מספר פרויקטים ומקוות גם להרחיב את העבודה המשותפת לאורך הדרך.

לעמוד: https://www.facebook.com/kerenbriah/ 

לאתר: https://www.briah.org/

ארגון המיילדות

אנחנו פועלות שיתוף פעולה עם ארגון המיילדות. כמו שאתן כבר יודעות אנחנו שואפות לשנות את מציאות תנאי הלידה בישראל. אנחנו מקוות שבזכות פרויקט “קו ליולדת” נצליח לסייע לנשים שנפגעו במהלך לידתן ונצליח להגיע לצוותים של ביתי חולים כדי להעלות מודעות למתרחש בין כותלי בית חולים.

אחד מהמהלכים למען מטרה זו הוא לערב את המיילדות בפרויקט החשוב הזה כי אנחנו יודעות שרק ביחד, יד ביד, נוכל לעשות שינוי אמתי ומשמעותי. יש לנו אשת קשר בכל בית חולים, שנוכל לגשת אליה לכל פניה, ליצור שיח וגישור בין הנשים והצוות. בנוסף, יש לעבוד על תנאי בית החולים עצמם. לשם כך אנחנו נעבוד על תקינת המיילדות. אם היתה מיילדת לכל יולדת הלידות בבית חולים היו יכולות להראות אחרת לגמרי.

כדי לחתום על העצומה כנסו ללינק >> https://www.atzuma.co.il/meyaldot

 

שתפו ברשתות החברתיות

2 תגובות

 1. שלום,

  הייתי רוצה לדעת איך והאם ניתן לעסוק בהסברה לגבי חיוניות ותועלת של לידת בית.

  אני עצמי עשיתי לידת בית ומאוד אשמח לתמוך בנשים אחרות שרוצות, אך חוששות מלידת בית או שלא מודעות לאפשרות זו ומקבלות את מה שהמערכת מכתיבה.

  תודה,
  אנה

  אנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *