נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

במיוחד בהיריון: 3 מוצרים טבעיים שימלאו אותך באנרגיות טובות ושלווה

במיוחד בהיריון_ 3 מוצרים טבעיים שימלאו אותך באנרגיות טובות ושלווה

נשים הריוניות יודעות שעליהן לשמור על קור רוח ואנרגיה טובה. עובדה זו התגלתה כקשה במיוחד ליישום, וזאת בעקבות המצב המורכב שמתרחש בתקופה האחרונה בארצנו. החלטנו לקחת את הנושא לידיים ולהעלות כמה מדריכים לרשת שיציגו בכל פעם טיפים, שירותים ומוצרים שיובילו לשלווה הרצויה במינימום מאמץ. הפעם נציג בפניכן 3 מוצרים טבעיים שחייבים להימצא בקרבת מקום, כדי שאלה ימלאו אתכן באנרגיות טובות. הישארו כאן ותגלו מהם המוצרים המדוברים ואיך תוכלו להשיג אותם.

 

מוצר ראשון – שמן אתרי רוזמרין

אי אפשר לעסוק בנשים הריוניות מבלי להציג את השמן האתרי שמופק באמצעות זיקוק של עלי הרוזמרין. שכן, זה נחשב לבעל יתרונות רגשיים שמותאמים לנשים הריוניות שחוות לחץ נפשי. שימוש תדיר בשמן (ניתן לטפטף אותו על גבי מפרק כף היד) ושאיפת האדים שלו יכולה להפחית תוך כמה רגעים קצרים את תחושת מתח והחרדה. בנוסף לכך, השמן ידוע בתכונות הבאות שחשובות לנשים הריוניות:

  • משפר את מצב הרוח
  • ממריץ את הגוף והנפש
  • מעיר

 

מוצר שני – קריסטל קריסוקולה

סביר להניח שקיבלתן המלצות בעבר על רכישת קריסטלים ומוצרים מהטבע לפני ובמהלך ההיריון. שכן, אלה מחזקים את הגוף ואת הנפש בהיבטים שונים. הקריסוקולה לצורך הדוגמא, קשורה לחלק היצירתי שבנו והיא מחזקת את יכולת הדיבור בכל צורת ביטוי שהיא. אם לא די בכך, היא ידועה כאבן מרגיעה שמסייעת בהפרעות עצביות, דיכאון ותחושת חרדה. חשוב להחזיק בה לא רק במהלך ההיריון, אלא גם לאחר הלידה, כדי לחזק את הנפש ולהפחית את הסיכוי להופעת דיכאון לאחר לידה.

 

מוצר שלישי – קטורת

יש סוגים שונים של קטורת שמשמשים למגוון סיבות. יכול להיות ששמעתן עד היום על הקטורת שמפזרת ריח נעים ברחבי החדר. אם כך, כדאי שתדעו שלצידה יש שורה ארוכה של קטורות שמקנות יתרונות אחרים. ניתן למשל להשתמש בקטורת לטיהור הבית מאנרגיות שליליות. חשוב לעשות זאת במהלך ההיריון, כדי שתוכלו להיות בטוחות בכך שהבייבי שלכן יגיע לבית עם אנרגיות חיוביות.

 

איפה ניתן להשיג את המוצרים? ומה כדאי לדעת טרם הרכישה?

נציין בפניכן שלא תצטרכו לטוס עד למזרח הרחוק כדי להשיג את המוצרים הטבעיים הללו. שכן, יש חנויות מקוונות שמספקות את כל המוצרים שהוצגו לעיל (ואחרים), כך שתוכלו לבחור את אלה המתאימים לכם ביותר ולבצע משלוח עד פתח הדלת. נדגיש שכדאי לערוך בירור מקדים טרם הרכישה, כדי שתוכלו להיות בטוחות בכך שמדובר באתר מומלץ ואמין שיספק את הסחורה בסופו של דבר.

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך שהציג בפניכן את 3 המוצרים הטבעיים שאתן צריכות להחזיק בהישג יד במהלך ההיריון ולאחריו. כעת ברור לכן שתצטרכו לבצע את הרכישה בהקדם, כדי שתוכלו ליהנות משקט נפשי, נינוחות ואנרגיות חיוביות.

מוצרים טבעיים להריון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא היריון