נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 פריטי לבוש שכדאי לקנות לאמא טריה

אמא טרייה

זר פרחים, מארז שוקולדים ובלוני הליום הן מתנות משעממות שניתנות לא פעם לאימהות טריות. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב ולהציג בפני כל דורש את המתנות האולטימטיביות שכל אמא טרייה תשמח לקבל. הישארו כאן ותגלו מהם 3 פריטי הלבוש שכדאי לבחור, כדי לשמח את מקבלת המתנה.

 

הפריט הראשון – פיג'מה מפנקת

אימהות טריות נמצאות בעיקר בבית בימים שלאחר הלידה. כך שהן צריכות פיג'מה נוחה ומפנקת שתאפשר להן להרגיש בנוח. עובדה זו מובילה אותנו להצגת הפריט הראשון שעליכם לבחור. נציין בהזדמנות זו שכדאי לבצע רכישה בחנות מוכרת ומומלצת, כדי שתוכלו להיות בטוחים שניתן יהיה להחזיר את הפיג'מה הנבחרת ולבחור אחת אחרת, במידה וזו תתגלה כלא מתאימה מבחינת המידה או העיצוב הנבחר.

פיג'מה מפנקת

 

הפריט השני – חלוק הנקה

אי אפשר להציג בפניכם את פריטי הלבוש שחובה לקנות לאמא טרייה, מבלי לכתוב מילה או שתיים על חלוק הנקה. זהו פריט בסיסי שחייב להימצא בארון של כל אישה שילדה לאחרונה. זה הרי ידוע שאימהות טריות צריכות להניק את הבייבי בתדירות גבוהה יחסית, כך שיש להן צורך בחלוק איכותי ומעוצב שיאפשר להניק בקלות, מבלי להיחשף מול בן הזוג או הילדים שנמצאים בקרבת מקום.

 

הפריט השלישי – שמלה לאירועים

יציאה למסע קניות בחנויות המותגים שנמצאות בקניון הקרוב לביתה של היולדת הינה הפעולה האחרונה שהיא חושבת לבצע. שכן, נשים לאחר לידה עסוקות בעיקר בהתנהלות עם התינוק הקטן שזקוק לתשומת לב רבה. לצד זאת, יש גם את ענייני הבית היום יומיים (ניקיונות, סידורים וכביסות). תרחיש זה גורם לתחושת חוסר אונים, מכיוון שהנשים לא יכולות לרכוש לעצמן שמלות הנקה צנועות שישמשו אותן לאירועים שמתקיימים לאחר הלידה. אתם יכולים להיכנס לתמונה ולהציל את המצב. שכן, תוכלו להעניק במתנה שמלה שכזו ולשלוח אותה עם שליח עד פתח ביתה של היולדת.

שמלת הנקה

 

לא יודעים מה המידה המתאימה? יש לכך פתרון!

יכול להיות שקראתם את המידע שהוצג לעיל ושאלתם את עצמכם איך תוכלו לדעת מהי המידה המדויקת של היולדת? אם כך, נגלה לכם שאתם לא חייבים להכיר במידותיה. שכן, ניתן להעניק לאישה שובר לחנות מסוימת ולאפשר לה לקנות את פריטי הלבוש הללו באופן עצמאי. אפשרות אחרת היא מסירת שמלה במידה משוערת וצירוף של שובר החלפה שישמש את היולדת במידה ויתגלה שהמידה גדולה או קטנה מידי עבורה.

 

השורה התחתונה – צאו לבחור את פריט הלבוש המתאים!

בחירת מתנה לאמא טרייה מעולם לא הייתה קלה יותר. כעת אתם יודעים שישנם 3 פריטי לבוש שיסגרו לכם את הפינה. זו העת לבחור באחד (או יותר) מהפריטים הללו ולרכוש אותם ליולדת שתיהנה מבגד חדש במינימום מאמץ. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את הרכישה הנכונה ביותר, שתשמח את היולדת ותשתמש אותה גם בחודשים שלאחר הלידה.

מוצרי חשמל

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
מזרן בצורה נכונה
כך תבחרו מזרון בצורה נכונה!

בחירת המזרון המתאים היא החלטה מכרעת שיכולה להשפיע רבות על איכות השינה ועל הרווחה הכללית. עם אינספור האפשרויות הקיימות